Pro prodejce

Upside Market je prodejní a prezentační festival designové tvorby, jehož přáním a touhou je představit autorskou tvorbu i v našem regionu. Chceme dát prostor k prezentaci výrobků malým i středním tvůrcům z celé republiky a přenést jejich myšlenky, tvorbu a řemeslo na náš market.

Vánoční Upside Market se bude konat v krásných prostorách galerie a kavárny Artičok v centru Hradce Králové.

V kavárně bude po celý den možnost si dát dobrou kávu, pití, rychlé občerstvení, na zahrádce ve vnitrobloku plánuje Artičok nabídnout návštěvníkům i prodejcům vánoční punč, svařák i grilované dobrůtky. Hudební podkres a krásná výzdoba bude připravena.

UpSide Market bude probíhat téměř ve všech prostorách Artičoku: pro prodejce šperků a doplňkového zboží bude nabídnuta možnost prezentovat své zboží v kavárně, dále budou prodejní místa v ateliéru I. a ve spodním ateliéru. Preferované místo a velikost prodejního prostoru si prodejce zvolí v registračním formuláři, termín ukončení přihlášek je 29.10.2017 poté Vám potvrdíme účast, umístění Vašeho stánku a odešleme platební údaje. Splatnost do 12.11.2017. Chceme, aby market byl „rozmanitý, tudíž rozmístíme prodejce dle našeho uvážení, aby se nesešli na jednom místě pouze prodejci např. dětského oblečení atd.

V případě, že bude zájemců více než dokážeme umístit, potom z důvodu atraktivnosti a barevnosti marketu si dovolujeme vybrat účastníky sami.

Kavárna

Vhodná pro prodejce šperků, doplňků, menších výrobků, první místo kam návštěvník vchází.

Ateliér I.

Prostorný, světlý, čistý, včetně převlékací místnosti.

Spodní ateliér

Návštěvník zde přichází vnitroblokem z ateliéru I., přes venkovní zahrádku, kterou plánujeme oživit vánoční výzdobou, jídlem, punčem, cukrovím atd.… Součástí tohoto prostoru (ateliéru II.) bude dětský koutek, relaxační zóna, tudíž vhodné pro prodejce hraček či dětského oblečení.

K dispozici je 14-15 stolů o rozměru 120×75 cm, v menším množství můžeme zapůjčit štendry. Po zapůjčení těchto stolů jiné nezajišťujeme.

Navigační systém bude zajištěn.

Reklama: bude probíhat placená FB kampaň, tištěná reklama: letáky, plakáty, inzerce.

Registrace bude spuštěna v pondělí 2. 10. 2017, jestliže máte jakékoliv dotazy – pište (info@upsidemarket.cz)

ZAREGISTRUJTE SE

Máte zájem o účast na VÁNOČNÍM UPSIDE MARKETU? Zaregistrujte se.