Pro prodejce

Upside Market je prodejní a prezentační festival designové tvorby, jehož přáním a touhou je představit autorskou tvorbu i v našem regionu. Chceme dát prostor k prezentaci výrobků malým i středním tvůrcům z celé republiky a přenést jejich myšlenky, tvorbu a řemeslo na náš market.

Vánoční Upside Market se bude konat v krásných prostorách galerie a kavárny Artičok v centru Hradce Králové.

V kavárně bude po celý den možnost si dát dobrou kávu, pití, rychlé občerstvení, na zahrádce ve vnitrobloku plánuje Artičok nabídnout návštěvníkům i prodejcům voňavé koláčky, domácí housky, guláš a další teplé občerstvení, též nebude chybět vánoční punč či svařák. Hudební podkres, krásná výzdoba a dobrá nálada bude připravena!

UpSide Market bude probíhat téměř ve všech prostorách Artičoku: pro prodejce šperků a doplňkového zboží bude nabídnuta možnost prezentovat své zboží v kavárně, dále budou prodejní místa v ateliéru I. a ve spodním ateliéru. Preferované místo (kavárna, ateliér I., spodní ateliér) a velikost prodejního prostoru si prodejce zvolí v registračním formuláři po spuštění přihlášek, pokud bude toto místo volné, bude Vám zarezervováno, poté Vám potvrdíme účast a odešleme platební údaje. Chceme, aby market byl „rozmanitý, tudíž rozmístíme prodejce dle našeho uvážení, aby se nesešli vedle sebe pouze prodejci např. dětského oblečení atd. Přesné umístění prodejců tedy určuje Upside Market.

Kavárna

Vhodná pro prodejce šperků, doplňků, menších výrobků, první místo kam návštěvník vchází.

Ateliér I.

Prostorný, světlý, čistý, včetně převlékací místnosti.

Spodní ateliér

Návštěvník zde přichází vnitroblokem z ateliéru I., přes venkovní zahrádku, kterou plánujeme oživit vánoční výzdobou, jídlem, punčem, cukrovím atd.… Součástí tohoto prostoru (ateliéru II.) je i kuchyňka Artičoku, která je od prodejců oddělená zavřenými dveřmi, ale upozorňujeme, že se zde vaří, tudíž je třeba počítat i s možnou vůní z kuchyně.

K dispozici je 14 stolů o rozměru 120×75 cm, v menším množství můžeme zapůjčit štendry. Po zapůjčení těchto stolů jiné nezajišťujeme. Při registraci, prosím, vyberte možnost .zapůjčení stolu nebo .mám vybavení své.

Dovolte mi Vás informovat o způsobu reklamy, která bude probíhat:

2x Inzerce ve zpravodaji Hradečák (náklad 48 000 výtisků)

1 800 ks tištěných letáků a pozvánek určená do schránek, na veřejná místa, info centra.

Výlep plakátů formátu A2.

Placená FB kampaň.

Pozvánka ve Fler magazínu.

Pěvně doufáme, že se akce opět vydaří, děkujeme přihlášeným, všem zájemcům i všem, kteří nás podporují.

ZAREGISTRUJTE SE

Máte zájem o účast na VÁNOČNÍM UPSIDE MARKETU? Zaregistrujte se.